در پی اقدام خصمانه آمریکا: امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه خراسان شمالی طی بیانیه ای گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در میان گروههای تروریستی را محکوم کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان آخوند محمد پروانه امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه خراسان شمالی طی بیانیه ای گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در میان گروههای تروریستی توسط آمریکای خونخوار را محکوم کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

ما از نیروهای نظامی کشور از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به عنوان بخشی از توان و قدرت ملی و نهاد قانونی کشور دفاع می کنیم. اقدامات آمریکا یک اقدام غیرانسانی و ضد بشریت است چرا که در طول تاریخ مسبب اصلی به وجود آمدن گروهک های القاعده، داعش وگروهک های تکفیری، آمریکاست. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز خار چشم استکبار جهانی است و این دشمنی ها و عداوت ها بخاطر تاثیرگذاری این نیروی مخلص وانقلابی است. اینجانب، عمل خبیث و زورگویانه آمریکای جنایتکار را به شدت محکوم کرده و اعلام می دارم که ما مردم همیشه در صحنه خراسان شمالی با تمام قوا از این نهاد انقلابی بیش از پیش حمایت خواهیم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست