امام جمعه اهل سنت شاهین دژ
دشمنان انقلاب هر روز نزد مردم ایران منفورتر می گردند و هیچ جایگاهی در بین آنان ندارند
حجاب برای محفوظ ماندن ودر امان بودن از انسانهای خلافکار و هرزه می باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در نماز عبادی سیاسی جمعه که با شرکت جمع کثیری از نماز گزاران با ایمان به امامت حاج ماموستا بالقچی اقامه گردید، ضمن حمدوثنای خداوند متعال و صلاه  سلام به پیامبر اسلام ( ص ) و آل و اصحاب آن حضرت در خطبه اول ضمن توضیح حجاب به معنای پوشش اسلامی افزود بانوان دارای دو بعد ایجابی  وسلبی است بعد ایجابی پوشش تمام بدن است ولی بعد سلبی آن به معنای حرام بودن خودنمائی به نامحرم از هر جهت است  واین دو بعدهمیشه در کنار هم هستند .                                   

وی افزود رعایت کردن حجاب برای محفوظ ماندن ودر امان بودن از انسانهای خلافکار و هرزه می باشد و به آیه ای از قرآن کریم اشاره کرد که خداوند به پیامبر می فرمایند ای پیامبر به همسران ودخترانت و زنان مومنان  بگو روسری های خود را برخویش فرو افکنند این کار برای اینکه شناخته شوند ومورد آزار واذیت قرار نگیرند بهتر است .                                                                            

ماموستا بالقچی در بخش دیگر خطبه افزود خداوند سزاوارتراست که باید  از او حیا کرد و براساس تعالیم انسان ساز مردان و زنان تربیت کرد که راه راست را انتخاب کنند و قرآن وسنت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .

وی گفت امروز که به روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است برادران وخواهران مسلمان موظفند به این دو رکن ( حجاب وعفاف ) دقت بیشتری داشته و فصل نوینی از تاریخ را رقم بزنند و با روشهای دینی و شرعی خود و خانواده را پرورش و تربیت کنند .

امام جمعه اهل سنت شاهیندژ ترور سه نفر از اعضای سپاه پاسداران در پیرانشهر به دست مخالفان نظام را محکوم کرده و افزود دشمنان انقلاب با این کارها نمی توانند کاری کنند وهر روز نزد مردم منفورتر می گردند و هیچ جایگاهی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست