مدیر مدرسه علوم دینی علامه محمد اقبال لاهوری روانسر:
دشمنان به دنبال تشکیل اتحاد سیاسی نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند
مدیر مدرسه علوم دینی علامه محمد اقبال لاهوری روانسر با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال تشکیل اتحاد سیاسی_نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: مسلمانان جهت اتحاد بیشتر در مقابل دشمنان، باید از تعصب مذهبی و فرقه ای پرهیز کرده و بیش از پیش بر مشترکات دینی تکیه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دکتر نادری مدیر مدرسه علوم دینی علامه محمد اقبال لاهوری روانسر در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تمایل برخی کشورهای اسلامی به ارتباط با رژیم های غاصب و اشغالگر ابراز داشت: پناه بردن برخی کشورها به اسرائیل غاصب بیانگر سرسپردگی آنها به امریکا و اجرای طرح های خبیثانه و نامبارک آنها جهت ایجاد جبهه ای متحد در برابر کشور اسلامی ایران است.

این مسئول تصریح کرد: دشمنان به دنبال تشکیل اتحاد سیاسی_نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

نادری حضور امریکا در منطقه را بیانگر بهره برداری های یکطرفه و زورگویی به کشورهای منطقه دانست و گفت: حضور امریکا در منطقه سبب ایجاد نا امنی، بهره گیری از منابع عظیم نفتی و کاسته شدن مشروعیت داخلی دولت های منطقه خواهد شد.

مدیر مدرسه علوم دینی علامه محمد اقبال لاهوری روانسر اظهار داشت: امروز مسلمانان منطقه و جهان در قبال اقدامات امریکا وظایفی برعهده دارند، مسلمانان در وهله اول باید نسبت به شناخت دشمن، نقشه ها و طرح های دشمن و راه های مقابله و خنثی سازی این طرح ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه افزود: مسلمانان جهت اتحاد بیشتر در مقابل دشمنان مشترک، باید از تعصب مذهبی و فرقه ای پرهیز کرده و بیش از پیش بر مشترکات خویش تکیه کنند.

نادری عنوان داشت: امروز باید تمرکز و تلاش ویژه ای برای تعلیم و تعلم اموزه های دینی و تربیت نسل های اینده بر اساس این مبانی و اموزه ها صورت گیرد.

مدیر مدرسه علوم دینی علامه محمد اقبال لاهوری روانسر در پایان بیان داشت: خداوند متعال عزت و سربلندی را نصیب تمام کسانی که در راه بندگی خالق و خدمت به مخلوق گام برمی دارند خواهد کرد.

فهرست