امام‌جمعه موقت اهل سنت روستای زبار از توابع عسلویه؛
دشمنان ما جوانان را با شبکه‌های مسموم مورد هدف قرار داده‌اند
شیخ احمد ابراهیمی: چنانچه از جوانان غافل با و شیم به آنها توجه نکنیم، دنیا و آخرتشان به تباهی کشیده می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ احمد ابراهیمی امام‌جمعه موقت اهل سنت روستای زبار با اشاره به گناه و جُرم کسی که الله جل‌جلاله و پیامبر اکرم (ص) را مورد استهزا قرار می‌دهد گفت: هرگاه دل انسان مسلمان از تعظیم نسبت به پروردگار متعال سر باز زند با مشکلات بسیاری در دنیا و آخرت مواجه می‌شود.
وی با اشاره به روایاتی از پیامبر گرامی اسلام اظهار کرد: «اَلاَ و إنَّ فِی الجسد مُضغه اذا صلحت صلح الجسد کله و اذا فسدت فسد الجسد کله، الا وهی القب». در بدن انسان تکه گوشتی است که اگر پاک بماند تمام بدن پاک می‌ماند و اگر فاسد شد تمام بدن فاسد می‌شود، آگاه باشید که آن قلب انسان است.
خطیب جمعه با اشاره به آیاتی از سوره توبه گفت: در قرآن کریم نام دیگر سوره توبه به نام الفاضحه یاد شده است؛ خداوند مکر و حیله منافقین را در این سوره فاش کرده‌ است: «قل اَبِالله و آیاته رسوله کنتم تستهزئون».
شیخ احمد ابراهیمی با اشاره به گسترش فساد در جامعه و جوانان متذکر شد: متأسفانه بعضی از فرزندان به خاطر عدم آگاهی و فهم و عدم بصیرت، به سمت کانال‌های مسموم و غیر اسلامی، غیراخلاقی و فتنه‌انگیز می‌روند. این شبکه‌ها جوانان ما را به انحراف و بدبینی به اسلام سوق می‌دهند.
امام‌جمعه موقت اهل سنت زبار با بیان اینکه چنانچه از جوانان غافل باشیم و به آنها توجه نکنیم، دنیا و آخرتشان به تباهی کشیده می‌شود، یادآور شد: این یک نوع جنگی است که غرب علیه اسلام و کشورهای اسلامی پیاده کرده است.
احمدی با اشاره به اینکه انسان در مقابل همسر و فرزند خویش، مسئولیت سنگین‌تری دارد و موظف است تا آنجا که می‌تواند در تعلیم و تربیت آنها بکوشد، آنها را از گناه باز دارد و به نیکی‌ها دعوت نماید، گفت: خداوند جل‌جلاله می‌فرمایند: «قوا انفسکم و اهلیکم نارا». خودتان و فرزندانتان را از آتش جهنم نجات دهید.
وی خطاب به نمازگزاران گفت: کانال‌های تلویزیون کشور اسلامی ما بر پایه ایمان و اخلاق و برادری استوار است، لذا جوانان بدانند که یکى از توطئه‌های دشمن، توطئه فسادانگیزى است؛ جوانان را با مسائل فساد برانگیز سرگرم و مشغول کردن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست