عالم اهل سنت طبس مسینا:
دشمن از طریق فضای مجازی از کوچک‌ترین فرصت برای نا امید کردن مردم و ممانعت آنان از حضور در انتخابات دریغ نمی کند
مولوی سید محمد حسینی گفت: مردم هوشیار باشند و هیچ وقت مطالبی که از سوی دشمنان در فضای مجازی مطرح می شود را جدی نگیرند به دلیل آن‌که منافقان به دنبال ایجاد اختلاف،تفرقه‌افکنی و همچنین ضربه زدن به مسلمانان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید محمد حسینی عالم اهل سنت طبس مسینا در گفتگو با خبرنگار ما با مهم ارزیابی کردن حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی پیش رو اظهار داشت: شرکت در انتخابات به دلیل این‌که باعث رقم خوردن سرنوشت استان و کشور می‌شود یک امر بسیار مهم بوده و در واقع، یک وظیفه شرعی است.

ایشان با اشاره به دخالت‌های دشمنان در امور کشور و همراهی عده‌ای نا آگاه در داخل با بیگانگان ابراز داشت: خوشبختانه مردم ایران بیدار هستند و با بیداری کامل در انتخابات شرکت می‌کنند.

مولوی حسینی افزود: حضور یکپارچه مردم در انتخابات خواری در چشم دشمنان است.

عالم اهل سنت خراسان جنوبی بیان کرد: مردم خراسان‌جنوبی و شهرستان درمیان همانگونه که طی سال‌های گذشته پای صندوق های رای رفته‌اند این بار نیز با حضور خود فرد اصلح را چه در کرسی ریاست جمهوری و چه در شوراهای شهر و روستا انتخاب خواهند کرد.

ایشان ابراز داشت: دشمن از طریق فضای مجازی از کوچک‌ترین فرصت برای نا امید کردن مردم و ممانعت آنان از حضور در انتخابات دریغ نمی کند.

وی متذکر شد: مردم هوشیار باشند و هیچ وقت مطالبی که از سوی دشمنان در فضای مجازی مطرح می شود را جدی نگیرند به دلیل آن‌که منافقان به دنبال ایجاد اختلاف،تفرقه‌افکنی و همچنین ضربه زدن به مسلمانان هستند.

فهرست