دشمن بداند که مردم به نظام جمهوری اسلامی و رهبری پایبند هستند
مولوی شنبه زهی خاطر نشان کرد علیرغم تبلیغات گسترده دشمنان از طریق رادیو و تلویزیون و فضای مجازی برای ناامید ساختن مردم و کمرنگ کردن حضور در پای صندوق های رای، به امید خدا شاهد حضور گسترده اقشار مختلف در ایران خواهیم بود و دشمن بداند که مردم به این نظام و رهبری پایبند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی واحدبخش شنبه زهی امام جمعه اهل سنت سرسوره سیب و سوران شهرستان سراوان در مصاحبه رابط خبری ما در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ گفت: انتخابات ۲۸ خرداد یکی دیگر از انتخابات هایی است که سرنوشت مردم توسط خودشان رقم می‌خورد.
وی خاطر نشان کرد علیرغم تبلیغات گسترده دشمنان از طریق رادیو و تلویزیون و فضای مجازی برای ناامید ساختن مردم و کمرنگ کردن حضور در پای صندوق های رای، به امید خدا شاهد حضور گسترده اقشار مختلف در ایران خواهیم بود و دشمن بداند که مردم به این نظام و رهبری پایبند هستند.
مولوی شنبه زهی افزود حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای به معنی دفاع از اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خاک این کشور است.
وی اظهار داشت: پاسخ و عمل ملت ایران به فرمایشات مقام معظم رهبری همیشه جواب دهنده بوده و امسال هم با توجه به فرمایشات ایشان، مردم حضور گسترده ای در پای صندوق های رای خواهند داشت و فرد اصلح را انتخاب خواهند کرد.

فهرست