مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت:
دشمن در برابر عظمت و اقتدار ایران اسلامی محکوم به شکست است
مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت شرعی روستای آرخ بزرگ شهرستان گمیشان گفت: دشمن در برابر عظمت و اقتدار ایران اسلامی محکوم به شکست است و این مهم در قضیه منهدم شدن پهباد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای کشورمان اثبات گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند ایوب عادل درباره ساقط شدن پهباد جاسوسی آمریکایی به دستان پر توان پاسداران غیور انقلاب اسلامی گفت: ساقط کردن این پهباد جاسوسی که به گفته آمریکایی ها فوق مدرن بوده نشان از بالا بودن توان دفاعی و موشکی ایران اسلامی دارد.
وی با تاکید براینکه، سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکا به دست توانای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر مشت محکمی به آمریکا و همدستانش زد، تصریح نمود: یکی از کارهای مهم در راستای اعلام حمایت همه‌جانبه از مرزهای کشور، ساقط کردن این پهباد جاسوسی بود که به دست نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام گرفت.
مدرس مدرسه علوم دینی اهل سنت شرعی روستای آرخ بزرگ شهرستان گمیشان با تاکید بر اینکه با پشتوانه این اقتدار نظامی، کسی به فکر تعدی به خاک ایران اسلامی نمی‌افتد، افزود: دشمنان بدانند که توان موشکی و دفاعی ایران در حدی است که در صورت تعرض به سرنوشت پهپاد جاسوسی آمریکا دچار خواهند شد بنابراین فکر تجاوز به آب و خاک ایران را به فکر خود راه ندهند.
آخوند ایوب عادل با اشاره به اینکه، نیروهای انقلابی و آماده، نعمت بزرگ الهی برای کشورمان هستند، خاطر نشان کرد:  از بین بردن هواپیمای جاسوسی آمریکا حاوی این پیام است که ما با تکیه بر قدرت ایمان و اعتماد به خداوند متعال به پیش می رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست