مدرس علوم دینی قارقی سیمین شهر:
دشمن سرمایه گذاری می کند که ملت ایران در انتخابات شرکت نکند / حضور حداکثری در انتخابات مشت محمکی بر دهان استکبار جهانی خواهد بود
آخوند کر گفت: حضور پرشور در انتخابات یعنی نشان دادن عظمت و اقتدار کشورمان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند کریم محمد کر ضمن دعوت عموم مردم برای حضور در پای صندوق های رای گفت: روز ۲۸ خرداد آزمون و امتحان بزرگی برای مملکت و کشورمان است و با انتخاب فرد شایسته و اصلح اقتدار و عظمت کشورمان را نشان بدهیم.
وی با تاکید براینکه برای صیانت خون پاک شهدا وظیفه تک تک ما است که در انتخابات شرکت نماییم، افزود: دشمنان و آنهایی که در خارج از مرزها هستند چشمشان به انتخابات ما است و سرمایه گذاری می کنند که ملت ایران در انتخابات شرکت نکنند و به طرق مختلف صحنه سازی می کنند که ملت ایران میل و رغبتی برای شرکت در انتخابات نداشته باشند.
مدرس مدرسه علوم دینی محله قارقی سیمین شهر تصریح کرد: با حضور در پای صندوق های رای می بایست دشمن را از اهداف ناپسند و پلید خود دور کنیم و از بین ببریم و در مقابل تحریم های دشمنان ایستادگی کنیم.
آخوند کر با اشاره به اینکه، هر رای ما تیری بر قلب دشمن خواهد بود، افزود: رای دادن و سر صندوق های اخذ رای رفتن وظیفه است و حتی رهبر معظم انقلاب هم توصیه و تاکید دارد.
وی خاطر نشان کرد: برای عمل به توصیه مقام معظم رهبری وظیفه داریم پیر و جوان و همه افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند در انتخابات شرکت کنیم و حضور ۱۰۰ درصدی داشته باشیم.
آخوند کر با بیان اینکه دشمن سعی دارد با جوسازی و صحنه سازی مردم را از انتخابات دور کند، گفت: وظیفه داریم با حضور پرشور خود بر دشمن غلبه کنیم و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنیم.

فهرست