.
دعای خیر امام جمعه مراوه تپه برای داوطلبان آزمون سراسری این شهرستان
امام جمعه اهل سنت مراوه تپه با حضور در مکان برگزاری آزمون سراسری این شهرستان برای موفقیت و سربلندی داوطلبان دعای خیر خواند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند خوجه دردی غراوی با حضور در محل برگزاری آزمون سراسری این شهرستان برای داوطلبان و شرکت کنندگان این آزمون دعای خیر کرد.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه ضمن تشکر از حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان مراوه تپه با اشاره به اینکه، ۷۶۴ داوطلب شهرستان مراوه تپه در آزمون سراسری شرکت نمودند، افزود: از این تعداد، ۳۸۶ نفر خانم ، ۳۷۸ نفر آقا که ۳۱۷ نفر آنها نظام جدیدو  ۴۴۷ نفر آنها نظام قدیم بوده در عرصه یک امتحان شرکت نمودند.
حضرتقلی حاجیلی دوجی گفت: در کنکور امسال که در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار گردید، داوطلبان در ۵ گروه آزمایشی ادبیات، علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی فیزیک، هنرو زبان خارجه، در۴ نوبت و در ۳:حوزه امتحانی به رقابت پرداختند.
وی با بیان اینکه، ۲ نفر از شرکت کنندگان نیز معلول میباشند، تصریح نمود: این هفتمین دوره آزمون سراسری میباشد که در مراوه تپه برگزار میگردد.
رئیس آموزش و پرورش مراوه تپه گفت: در گذشته، شرکت کنندگان جدای از اینکه استرس درسی داشتند استرس مشکلات ایاب و ذهاب و هزینه و هدر رفتن زمان به شهرستانهای مجاور را نیز متحمل می شدند که با برگزاری آزمون در شهرستان این مشکلات ازبین رفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست