دعوت ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان عسلویه برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
ائمه جمعه و جماعات اهل سنت عسلویه در بیانیه‌ای از امت اسلامی ایران دعوت کردند که برای اعلام همبستگی با مظلومان فلسطینی و دفاع از قدس شریف، در راهپیمایی روز ضد صهیونیستی قدس شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت عسلویه در بیانیه‌ای از امت اسلامی ایران دعوت کردند که برای اعلام همبستگی با مظلومان فلسطینی و دفاع از قدس شریف، در راهپیمایی روز ضد صهیونیستی قدس شرکت کنند.
متن بیانیه به شرخ زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ»
تنها راه ریشه کن کردن غده‌ی سرطانی خطرناک مقاومت و مبارزه است (امام خامنه‌ای)
روز قدس روز بیداری، روز مقاومت، روز حماسه، روز وحدت جهان اسلام، روز عزت و کرامت انسانی و روز دفاع و پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین است.
رژیم غاصب صهیونیست با نقشه‌ها‌ی پلید و شوم خود و با حمایت آمریکای جنایتکار همواره در صدد است تا با ایجاد اختلاف بین مسلمین، روز جهانی قدس را بی‌ارزش و کمرنگ جلوه کند.
لذا دشمنان بدانند که ملت جهان اسلام به ویژه مردم ایران اسلامی، گذشته از اینکه از اهداف و آرمان‌های خود عقب‌نشینی نخواهند کرد بلکه روز‌به‌روز بر مقاومت و ایستادگی خود خواهند افزود، تا روزیکه شاهد نابودی کامل اسرائیل باشیم.
ما ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان عسلویه ضمن اعلان تنفر و انزجار از رژیم صهیونیستی و غاصب، از مردم شریف همیشه حاضر در صحنه دعوت می‌نماییم تا در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان روز جهانی قدس پررنگ تر از سال‌های گذشته شرکت نمایند.

ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان عسلویه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست