دعوت امام جمعه اهل سنت بوشهر به کمک‌های انسان‌دوستانه در پی سیل سیستان و بلوچستان
امام‌جمعه اهل سنت بوشهر مردم دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های انسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، امام‌جمعه اهل سنت بوشهر مردم دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های انسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر دعوت کرد.
شیخ اسماعیل بازدار امام‌جمعه اهل سنت بوشهر در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر درپی سیلاب و خسارات ناشی از آن، بارش باران و سرما در شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان گفت: متأسفانه بحران وسیع سیل در پی بارش‌های شدید و بی‌سابقه در مناطق استان سیستان و بلوچستان، هم‌وطنان عزیزمان را بسیار متضرر و آنان را دچار خسارت‌های سنگینی نمود که مایه تألم و تأثر قلبی گردید.
وی ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان گفت: همه آحاد ملت بزرگوار و دلسوز ایران اسلامی به‌ویژه هم استانی‌های غیور وانسان‌دوست را به همکاری و کمک‌رسانی هر چه سریع‌تر با مؤسسات خیریه، ادارات و سازمان‌های ذی‌ربط و مورد اعتماد توصیه و سفارش می‌نمایم.
شیخ بازدار اتفاقات ناگوار و حوادث ویران‌کننده را امتحان و آزمون الهی دانست و گفت: ان‌شاءالله بتوانیم در مشارکت خداپسندانه در نوع‌دوستی و خیرخواهی و کاهش بخشی از این بحران سهمی داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست