دعوت مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش از مردم جهت حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس
در آستانه روز جهانی قدس حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش طی پیامی به تبیین اهمیت روز جهانی قدس پرداخت و از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت به عمل آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان؛ در آستانه روز جهانی قدس حجت الاسلام عزت شیخ مدیر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش طی پیامی به تبیین اهمیت روز جهانی قدس پرداخت و از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز جهان قدس را پیش رو داریم. این روز برای دفاع از مرد مظلوم فلسطین در برابر جنایات رژیم غاصب صهیونیستی با تدبیر بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده است و امروز در ایران اسلامی به سنتی حسنه تبدیل شده و در بیشتر کشورهای اسلامی نیز مراسم و راهپیمایی روز قدس برگزار می شود.

بیش از نیم قرن است که ملت مسلمان و مظلوم فلسطین در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی مقاومت می کنند و سازمان های بین المللی و مدعیان حقوق بشر نه تنها در برابر این ظلم و جنایات سکوت اختیار کرده اند، بلکه با نهایت تاسف از عاملان این جنایات حمایت می نمایند و حق مسلم آزادی مردم آن سرزمین را نادیده می گیرند.

نامگذاری روز قدس آغاز حرکتی عظیم برای مقابله با دشمنان اسلام ، اسرائیل و استکبار جهانی است و شرکت در راهپیمایی در این روز برای همه مسلمین تکلیف است زیرا دفاع از مردم فلسطین دفاع از اسلام است .

در اینجا از همه مسلمین دعوت می شود تا در آخرین جمعه ماه مهمانی خدا در راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند، مسلما حضور پر شور در این راهپیمایی عظیم مشت محکمی بر دهان آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و همه هم پیمانان منطقه ای آنان که در غفلت به سر می برند و متوجه نیستند استکبار جهانی چه بلایی بر سر مسلمانان می آورد، است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست