مدیر حوزه علمیه اهل سنت راز و جرگلان:
دفاع مقدس مظهر اتحاد شیعه و سنی در مقابل مستکبرین جهان بود
بیک محمد آخوند ساعدی گفت: به ملت ایران و به خصوص به جوانان عزیز توصیه می کنیم که دشمن را به خوبی بشناسند و پشتیبان رهبری باشند و هرگز اجازه ایجاد دسیسه به دشمنان در ایران را ندهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، بیک محمد آخوند ساعدی مدیر حوزه علمیه حنفیه اهل سنت روستای سوخسو هاشم راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما در جنگ تحمیلی به دشمنان ثابت کردیم که چه شیعه و چه اهل سنت و چه دیگر مذاهب در حمایت از نظام و امام با جان و دل همچون کوه می ایستیم و به دشمنان اجازه بی حرمتی به خاکمان را نمی دهیم.

آخوند ساعدی تصریح کرد: بعد از شکست دشمنان در جنگ تحمیلی؛ آنها چشم دیدن این پیروزی بزرگ را نداشتند و تا به امروز از هر طریقی می خواستند به ما ضربه وارد کنند و حتی ما امروز شاهد هستیم که با ایجاد درگیری های مذهبی در دیگر کشورها می خواهند به این نظام مقدس دست درازی بکنند که الحمدالله با درایت رهبر معظم انقلاب توطئه های آنان در نطفه خفه می شود.

وی بیان داشت: به ملت ایران و به خصوص به جوانان عزیز توصیه می کنیم که دشمن را به خوبی بشناسند و پشتیبان رهبری باشند و هرگز اجازه ایجاد دسیسه به دشمنان در ایران را ندهند.

فهرست