در بیانیه ای
دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت کرمانشاه اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد
در بیانیه که از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه صادر شد اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی اقدام دولت آمریکا جهت قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروهک های تروریستی،دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه با انتشار بیانیه ای این اقدام آمریکا را محکوم کرد.متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه رب الشهدا و الصدیقین

بار دیگر دولت آمریکا بااقدامی خصمانه، نسنجیده و بی سابقه در عرصه سیاست و ناسازگار با تمامی اصول و قواعد روابط بین الملل، با نقض آشکار حاکمیت ملی جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد بحران در منطقه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایرانکه یادگارجاودانه بنیانگذارکبیرانقلاب حضرت امام خمینی(ره) است رادر فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد.

ملت بزرگ ایران اسلامی هیچگاه خدمات و جانفشانی های این نهاد مردمیو قدرتمند که در بطن جامعه و در دل مردم ریشه دارد را در ادوار مختلف نظیر دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، هشت سال جنگ تحمیلی ، دوران سازندگی،نابودی گروه تروریستی داعش ودرپیشرفت وتوسعه کشور وامنیت پایداری که شاهدش هستیم فراموش نخواهد کرد.

این نهاد انقلابی با تبعیت ازمنویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)،باجان ودل ازآرمانهای انقلاب اسلامی صیانت نموده ودراین مسیرشهدای زیادی راتقدیم کرده است که نمونه اخیر آن شهادت جمعی از پاسداران سرافراز میهن اسلامی در حمله تروریستی جاده خاش به زاهدان بود.

حضور صمیمی و ایثارگرانه نیروهای سپاه در کنار مردم در همه حوادث و وقایع مختلف همچون زلزله سال گذشته در کرمانشاه و سیل اخیر کشور، عمق مردمی بودن این فرزندان دلیر و این نهاد مبارک را به نمایش می گذارد. بی شک توطئه های شوم و اقدامات مخرب آمریکا و هم پیمانانش در منطقه و جهان بار دیگر با وفاق و همدلی مردم ایران نقش بر آب خواهد شد و این دشمنی‌ها، کشور مارا بیش از پیش مستحکم تر و پیوند مردم با نهادهای انقلابی و سپاه را عمیق تر خواهد نمود.

دفتر نمایندگی ولی فقیه دراموراهل سنت استان کرمانشاه ضمن تبریک میلاد سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)  و روز پاسدار این اقدام ظالمانه دولت آمریکا را در تروریست خواندن سپاه پاسداران همیشه سرافراز، به شدت محکوم نموده و همچون تمام اقشار مختلف مردم حمایت قاطع خود را از این فرزندان دلیرو پشتیبان ملت اعلام می‌داریم .

 

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست