.
دفتـر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور اعدام دسته جمعی در عربستان را محکوم کرد
دفتـر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شمال کشور در بیانیه ای اعدام دسته ‌جمعی 37 نفر از علما، طلاب و فعالان اجتماعی شیعه و سنی توسط آل‌سعود را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، دفتـر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور در بیانیه ای اعدام دسته ‌جمعی ۳۷ نفر از علما، طلاب و فعالان اجتماعی شیعه و سنی توسط آل‌سعود را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

اقدام اخیر نابخردانه و ضد انسانی دولت عربستان در قتل و کشتار و اعدام به‌ناحق ۳۷ نفر از علما و طلاب و فعالان اجتماعی شیعه و سنی عربستانی، بیانگر این حقیقت است که مقامات سعودی هیچ ارزشی به زندگی و جان انسان‌ها قائل نیستد.

هنوز جهان رسوایی و جنایت ننگین علیه خاشقجی توسط مقامات عالی رتبه حکومت آل‌سعود را فراموش نکرده وخون بی‌گناه وی خشک نشده، هنوز آزادگان جهان مصیبت اعدام شیخ نمر‌، در قلب و خاطرشان تسلی نگشته‌، دست زدن به چنین اقدام جاهلانه و کینه‌توزانه خلاف مصلحت امت اسلام و مسلمین است.

عربستان با این اعمال خود دل‌‌، جان و وجدان همه انسان‌های مسلمان و علمای اسلام را رنجانید و آزرده ‌خاطر ساخت.

دفتـر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور ، ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های محترم این عزیزان از دست رفته و طلب مغفرت و علو درجات برای شهدای این فاجعه، این اقدام ضد ‌انسانی و ضد بشری را به ‌شدت محکوم و از مدعیان دفاع از حقوق بشر، بررسی و رسیدگی به این امر را خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست