دولت‌های کفر لحظه‌ای از ایجاد تفرقه میان مسلمانان غافل نمی‌شوند

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سنندج، اظهار کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران از اوج امنیت و آسایش برخوردار است در سایه تلاش‌های شبانه روزی نیروهای مسلح به دست آمده است.
وی با بیان اینکه شایسته است همگی شکرگزار رحمت خداوند باشیم افزود شکرگزاری بدان خاطر است که در دنیای آشفته جهانی که گرفتار جنگ و کشتار شده امنیت و آسایش در جمهوری اسلامی حکم فرماست.
امام جمعه سنندج با ذکر اینکه دولت‌های کفر یک لحظه از ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان غافل نیستند تصریح کرد: نباید از این امر مهم حتی برای یک لحظه غفلت کرد باید در مقابل با هوشیاری توطئه‌های آنان را خنثی کرد.
ماموستا خدایی در ادامه خطبه‌های این هفته با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کردستان گفت: این بزرگواران با تلاش و مبارزه مدبرانه ۱۸ هسته عملیاتی وابسته به گروهک‌های تروریستی و تکفیری را منهدم و یکصد تن از عناصر این گروهکها را دستگیر و ۵۰ نفر عناصر جذب شده را شناسایی کردند.
ماموستا خدایی با بیان اینکه با دستگیری این افراد حیله و توطئه‌های دشمنان خنثی شده و تلاش‌های آنان بی‌نتیجه مانده تأکید کرد: دشمنان هیچگاه دست از توطئه‌افکنی بر نمی‌دارند و باید هوشیار باشیم و به دشمنان اجازه عرضه اندام ندهیم.
امام جمعه سنندج با تأکید بر اینکه باید مسئولان با کوشش جانانه تحریم را پشت سر گذاشته و با نیت خالص آنان و همراهی مردم از این شرایط گذر کنیم، افزود: باید فرصت‌ها را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به مردم و رفع مشکلات جامعه کمر همت ببندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست