امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
دولت اقدامات برجامی خود را با منویات رهبری هماهنگ کند/ مماشات در مسئله برجام قابل پذیرش نیست
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: دولتمردان باید تمام اقدامات خود درباره برجام را با دستورات رهبر انقلاب و تاکیدات ایشان هماهنگ کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، گفت:ماه رمضان بهار قرآن و نزول قرآن است و مسلمین باید اهتمام بیشتری در قرائت و عمل به مفاهیم آن داشته باشند تا بهره کافی را از این ماه مبارک ببرند.

وی افزود:برخی حکام مرتجع منطقه با همکاری آمریکا و اسراییل دست شان به خون مسلمین فلسطین و یمن آغشته است هر دولتی به کشتار مسلمانان کمک کند در این جنایت سهیم است.

وی خاطرنشان کرد: بیانات رهبرانقلاب درباره برجام باید مدنظر دولت باشد ما از قطعنامه شورای عالی امنیت ملی حمایت می کنیم و این حمایت  در سایه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب است و دولتمردان باید تمام اقدامات خود درباره برجام را با دستورات رهبر انقلاب و تاکیدات ایشان هماهنگ کنند و در تصمیماتی که اتخاذ می کنند منافع ملی کشور و عزت ملت ایران را مدنظر داشته باشند چرا که مماشات در مسئله برجام قابل پذیرش نیست.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: مسئولین در این ماه مبارک تلاش کنند تا اقلام ضروری مردم را در اختیار مردم قرار دهند و در این ماه مبارک با مشکل تهیه اقلام ضروری دغدغه مردم نباشد.

وی اذعان کرد: مردم میرجاوه انتظاراتی از فرمانده جدید هنگ مرزی میرجاوه دارند تا دوشادوش مردم امنیت کامل بر شهرستان حاکم باشد، همچنین طرح هر مسجد یک منزل که توسط سپاه پیگیری می شود طرحی مناسب برای کمک به سیل زدگان است تا مشکلات مردم سیل زده کشور نیز برطرف شود و تمام مردم و طوایف مختلف نیز باید سعی کنند مشارکت لازم را برای اجرای این طرح داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست