امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
دولت به وعده های خود به مردم سیستان و بلوچستان عمل کند/ تروریست خواندن سپاه اقدامی بیشرمانه از سوی ترامپ است
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامی مذبوحانه و بی شرمانه از سوی دولت آمریکاست،همه ما بسیجی و پاسدار هستیم و این کار دولت امریکا را محکوم می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از پایگاه خبری لادیز، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: ماه شعبان ماهی پرفضیلت و فرا رسیدن این ماه، نعمت بزرگی است که باید از آن بهره فراوان ببریم ، میلاد منجی عالم بشریت در این ماه مبارک است و پیامبراکرم(ص) دراین باره می فرمایند: اگر از عمر دنیا تنها یک روز مانده باشد خداوند آن روز را آنقدر طولانی می‌کند تا قائم ما اهل بیت(علیه‌السلام) ظهور کند.

وی افزود: تمام ادیان الهی به ظهور منجی بشارت داده اند و معتقدند که ظلم و ستم در جهان با ظهور منجی برچیده و عدالت در جهان برپا خواهد شد و همه مردم جهان در هر دین و مذهبی به ظهور منحی آخرالزمان معتقد هستند.

وی خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در خط مقدم رویارویی و خنثی سازی توطئه های دشمن هستندو همواره با اقتدار توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و هر کجا دشمن به دنبال ضربه زدن به کشور بوده از امنیت مردم دفاع کرده اند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: آمریکا خیرخواه جهان اسلام نیست و تحریم های ظالمانه علیه مردم ما اعمال کرده است تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامی مذبوحانه و بی شرمانه از سوی دولت آمریکاست همه ما از انقلاب خود دفاع خواهیم کرد و پاسدار انقلاب هستیم و سپاه از بدنه ملت است همه ما بسیجی و پاسدار هستیم و این کار دولت امریکا را محکوم می کنیم.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه اذعان کرد: مقابله با سیل باعث وحدت بیشتر مردم شد همه مردم و نیروهای مسلح از سپاه تا ارتش عزیزکنار مردم بودند و این باعث یکدلی بیشتر ملت ایران شد.

وی تصریح کرد: دولت وعده های زیادی به مردم استان داده که باید به آن عمل کند دو بانده کردن جاده های استان یکی از این وعده هاست که تحقق آن سبب کاهش آمار تصادفات خواهد شد و باید به آن عمل شود، راه اندازی منطقه ویژه تجاری میرجاوه و گازرسانی به استان سبب رونق چشمگیر این استان خواهد شد.

وی بیان کرد: نماز جمعه از جایگاه والایی برخوردار است و فریضه ای است که از نخستین روزهای ورود پیامبر اسلام به مدینه برای برپایی حکومت اسلامی پایه ریزی و به نهادی برای پیوند عبودیت و آگاهی سیاسی امت اسلامی تبدیل شد و مردم دهستان انده برای اولین بار از برگزاری نماز جمعه بهره مند شدند تا از خطبه های نماز جمعه برای اعتلای بیشتر خویش استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست