در زاهدان به وقوع پیوست؛
دیدار رمضانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با علماء، سران طوایف و اعضای جماعت تبلیغی اهل سنت
آیت الله محامی گفت: هرکسی در هر جایگاهی وظیفه دارد تا ماموریت هایی که بر عهده اش می باشد را به خوبی انجام دهد تا اسباب موفقیت کشور و ملت را فراهم آورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ دیدار رمضانی جمعی از علما، معتمدین و اعضای جماعت تبلیغ اهل سنت با نماینده محترم ولی فقیه در سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت.
در این دیدار آقایان حاج محمد مهدی گرگیچ از معتمدین و سر طایفه، دکتر فرهاد شهرکی از اساتید دانشگاه، مولوی نذیر احمد سلامی نماینده مجلس خبرگان رهبری، آیت الله سید ضیاءالدین طباطبایی از علما شاخص منطقه و مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان به سخنرانی و بیان نظرات خویش پرداختند.
در ادامه آیت الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ضمن خوش آمد گویی به جمع حاضر و تبریک ایام ولادت امام مجتبی علیه السلام و بیان عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام ضربت خوردن و شهادت امیرالمومنین علیه السلام بیان داشت: امیدوارم خداوند متعال همه ما را توفیق بهره مندی از برکات ماه مبارک رمضان خصوصاً شبهای عزیز قدر عنایت فرمایید تا بتوانیم بهترین حال و  ارتباط را در این ایام با خداوند متعال برقرار نماییم.
امام جمعه زاهدان در ادامه با توصیف علما و معتمدین به مرزبانان عرصه عقیده و جغرافیای کشور عزیزمان ابراز داشت: موقعیت کشور و نظام بعد از انقلاب اسلامی موقعیتی ممتاز و حساس می باشد زیرا دشمن سال‌های سال است که در صدد وارد کردن صدمات و لطمات فرهنگی بر علیه جمهوری اسلامی ایران بوده و هست آنچنانکه مقام معظم رهبری دشمن را در حالت آرایش جنگی توصیف نمودند.
وی در ادامه افزود: هرکسی در هر جایگاهی وظیفه دارد تا ماموریت هایی که بر عهده اش می باشد را به خوبی انجام دهد تا اسباب موفقیت کشور و ملت را فراهم آورد.
آیت الله محامی در ادامه با اشاره به توطئه های دشمن برای ضربه زدن به عقیده، نوع نگرش و تفکر جامعه اظهار داشت: دشمن در مسائل عقیدتی و فکری در صدد آسیب رساندن به نظام و اعتقادات خصوصاً در میان قشر جوان است به همین منظور می طلبد همه ما از حوزه‌های استحفاظی خود دفاعی ویژه نمایم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان کار دشمن را دشمنی کردن و آسیب رساندن دانست و گفت: دشمن هر روز در جهان اسلام و خصوصاً در کشور ما در صدد دست اندازی به ممالک اسلامی و و ارزشهای و ذخائر مسلمانان است که به لطف خدا و به جهت وحدت موجود در کشور و رهبری سنجیده و حکیمانه دیده بان همیشه بیدار انقلاب اسلامی توطئه هایش خنثی گردیده است.
وی افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی به هر میزان که وحدت کلمه و انسجام ملی به همراه مقاومت و عمل گرایی به مبانی و احکام اسلامی و انقلابی قوت بیشتری داشته ما موفق تر بوده ایم و هرگاه کم گذاشتیم ضربه خورده ایم.
امام جمعه معزز زاهدان افزود: به فضل خدا وحدت و انسجام در بین همه اقوام و مذاهب ما را در مسیر رشد و پیشرفت قرار می دهد؛ البته مشکلاتی هم هست اما باید امیدوارانه  در صدد رفع آنها برآییم.
 وی افزود: با همدلی و همکاری و تحرک بیشتر می شود شکوفا شد زیرا مشکلات موجود قابل حل است و با رعایت تقوا و عملکردهای خوب می توانیم همواره پیروز و سربلند باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست