دیدار مدیر مرکز اسلامی گیلان به همراه دادستان ویژه روحانیت استان با علما و روحانیون شهرستان آستارا
مدیر مرکز اسلامی گیلان به اتفاق دادستان ویژه روحانیت استان ضمن حضور در شهرستان آستارا با علما و روحانیون اهل سنت این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان مدیر مرکز اسلامی گیلان به اتفاق دادستان ویژه روحانیت استان ضمن حضور در شهرستان آستارا با علما و روحانیون اهل سنت این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام علیرضا حسین پور مدیر مرکز اسلامی گیلان از حضور دادستان ویژه روحانیت استان در این نشست تقدیر نمود و گزارشی از جامعه اهل سنت شهرستان آستارا و فعالیت های فرهنگی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت این شهرستان در مساجد مختلف ارایه نمود.

در ادامه برخی از روحانیون و علمای اهل سنت شهرستان آستارا به مسایل و مشکلات مختلف اشاره کردند و ضمن بیان دغدغه های خود، از تلاش های مرکز اسلامی گیلان تقدیر و تشکر نمودند.

حجت الاسلام نصرت آبادی دادستان ویژه روحانیت استان گیلان نیز در این نشست ضمن ابراز خشنودی از حضور در این محفل، بر لزوم تحکیم مودت و محبت بین شیعه و سنی در جامعه تاکید نمود و اظهار داشت: به لطف الهی در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد وحدت و همدلی در مناطق تلفیقی شیعه و سنی استان هستیم و این نعمت را حاصل تلاش های علمای این مناطق می دانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات، بر حضور حداکثری در این رویداد تاکید کرد و گفت: مهم ترین نکته ای که همه عزیزان باید در این برهه از زمان توجه ویژه ای نسبت به آن داشته باشند این است که مردم با حضور حد اکثری در انتخابات، پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر می کنند و دشمنان را مایوس می نمایند.

در پایان این نشست مدیر مرکز اسلامی گیلان به همراه دادستان ویژه روحانیت و هیئت همراه با حجت الاسلام حافظ نیا امام جمعه شهرستان آستارا دیدار و پیرامون مسایل مختلف جامعه مخاطب به تبادل نظر پرداختند.

فهرست