به مناسبت فرا رسیدن سال جدید صورت پذیرفت؛
دیدار نوروزی جمعی از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان
جمعی کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ به مناسبت فرا رسیدن سال جدید جمعی کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در این استان دیدار نمودند.
در این دیدار آیت الله محامی ضمن خیر مقدم گویی و تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه ابراز داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران حیطه گسترده و متنوعی از فعالیت‌ها را بر عهده گرفته است.
امام جمعه معزز زاهدان مجموعه های نظامی و انتظامی را از منظر ائمه اطهار علیهم السلام و قرآن مجید مورد توجه بسیاری دانست و بیان داشت: توجه ویژه قرآن و روایات به مسائل نظامی و مرزبانی از کیان اسلام حاکی از اهمیت و ضرورت این مطلب دارد.
وی افزود: دفاع از جمهوری اسلامی ایران به عنوان یگانه مدافع اسلام ناب محمدی در برابر تمام کفر و استکبار خصوصاً در منطقه محروم سیستان و بلوچستان ارزشی مضاعف دارد.
وی بودن در جایگاه صیانت از جمهوری اسلامی را نعمتی از جانب خداوند توصیف نمود و قدردانی از باب این نعمت را لازم دانست و خاطر نشان کرد: همه ما سرباز ولایت ایم و امیدواریم در این راه عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در جایگاهی که فرمانده کل آن مقام عظمای ولایت است به خوبی عمل کرده و قدردان و شکرگزار خداوند به جهت این نعمت باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست