در زاهدان صورت پذیرفت؛
دیدار نوروزی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با نخبگان طایفه نارویی
جمعی از نخبگان و فرهیختگان طایفه نارویی با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ جمعی از تحصیل کردگان طایفه نارویی برای تبریک سال نو و خیر مقدم گویی به نماینده جدید ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با آیت الله محامی دیدار نمودند.
در این دیدار صمیمی فرهیختگان طایفه نارویی با ابراز خرسندی از حضور آیت الله محامی در سیستان و بلوچستان بیانات ایشان را موجب بهره مندی خود دانستند و در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و حاکمیت همکاری همه جانبه خود را اعلام داشتند.
ضمناً گزارشی از فعالیت‌های طایفه نارویی و تشکیل شورای از تحصیل کردگان و فرهیختگان این طایفه به محضر آیت الله محامی اعلام گردید که مورد توجه و تحسین ایشان قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان نیز ضمن خیر مقدم گویی به جمع حاضر و تبریک سال جدید و اعیاد ماه شعبان گزارش فعالیتهای طایفه نارویی را امیدوار کننده و مایه خرسندی توصیف نمود و عنوان داشت: وضعیت فعلی استان از گذشته بسیار بهتر است که این مطلب به برکت انقلاب اسلامی و خدمات نظام محقق گردیده است و باید ارتقا پیدا کند.
آیت الله محامی افزود: اینکه بزرگان یک طایفه به این نتیجه برسند که از فرهیختگان و جوانان خود استفاده نمایند جای تقدیر و تشکر دارد؛ امیدواریم حرکت شورای شما متین، سنجیده و الگویی برای سایر قبایل باشد.
وی افزود: ما نیز در حد توان و مقدورات مان همکاری های لازم را با شما معمول می داریم و برایتان آرزوی موفقیت داریم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری به استان و پیگیری دقیق و سریع مطالب این استان ابراز داشت: رهبری نسبت به رشد مدیریتی، علمی و حقوق شهروندی حدی را ترسیم نکردند بلکه همین که کسی زیر چتر نظام فعالیت کند کفایت می کند زیرا نگاه حاکمیت این است که افراد با حکومت اسلامی همکاری کنند و مذهبشان در این امر دخالتی ندارد.
وی افزود: هر کس که با نظام مخالف باشد چه شیعه باشد و چه سنی برخورد مقتضی با وی صورت خواهد پذیرفت.
وی ادامه داد: گاهی از ناحیه برخی افراد کج سلیقگی های اتفاق می افتد که بی اعتمادی نتیجه آن است و همکاری ها را کمرنگ می کند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان این که نگاه ما به مذاهب نگاهی وسیع می باشد ابراز داشت: ما از اهل سنت بر اساس فقه خودشان مطالبه می نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست