گزارش تصویری
دیدار کاروان زیرسایه خورشید با نماینده ولی فقیه درکردستان به روایت تصویر
کاروان زیرسایه خورشید با با آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، کاروان زیر سایه خورشید که از نهم تیرماه جاری در قالب کاروانی پنج نفره وارد استان کردستان شده اند با آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.

بنا به گفته روح‌ الله مهرابیان مدیر کاروان زیر سایه خورشید؛ محوری ترین هدف کاروان زیرسایه خورشید گسترش زیارت از راه دور است و با این کار می خواهیم که زیارت امام رضا(ع) محدود به صحن در مشهد محدود نشود.

وی تصریح کرد:  با توجه به محدودیت‌ها تاکنون در شهرهای سنندج، دهگلان، بیجار و دیواندره برنامه‌ داشته‌ایم و در آخرین روز حضور پنج روزه خود در استان کردستان به قروه می‌رویم.

گفتنی است؛ دیدار با نماینده ولی فقیه، حضور در مزار شهدا، دیدار و تقدیر از فعالان سلامت، دیدار با خانواده شهدا و خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)، دیدار با کادر سپاه و نیروی انتظامی، دیدار با خانواده دامداران و کشاورزان و حضور در کارخانه لاستیک‌سازی بارز و تقدیر از زحمت‌کشان عرصه تولید، برگزاری نشست خبری و غیره از جمله برنامه‌های کاروان در سفر به کردستان است.

فهرست