امام جمعه اهل سنت روستای چاه محمدحاجی گله دار به پویش «من ماسک می زنم» پیوست:
راهی جز رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیست
شیخ مصطفی محمودی گفت: من ماسک می زنم، همه ی افراد باید ماسک بزنند، رعایت کنند، اگر این موارد رعایت نشود افراد زیادی بیمار می شوند و امروزه می بینیم که بیمارستان ها پر از بیمار است؛ این موضوع نه تنها در ایران اسلامی بلکه در جهان هم تجربه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از فارس، شیخ مصطفی محمودی در مورد شیوع کرونا اظهار کرد: بیماری ناشی از ویروس کرونا درمان مشخصی ندارد، در نتیجه راهی جز رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیست.

وی افزود: من ماسک می زنم، همه ی افراد باید ماسک بزنند، رعایت کنند، اگر این موارد رعایت نشود افراد زیادی بیمار می شوند و امروزه می بینیم که بیمارستان ها پر از بیمار است؛ این موضوع نه تنها در ایران اسلامی بلکه در جهان هم تجربه شده است.

امام جمعه اهل سنت روستای چاه محمدحاجی تصریح کرد: در حال حاضر، از عادی سازی شرایط می ترسیم، این عادی سازی کروناست که مشکل ایجاد می کند و افراد در جمع ها حاضر می شوند یا مجالس عروسی برگزار می کنند.

شیخ محمودی خاطرنشان کرد: از اینکه کرونا با ما و جهان چگونه رفتار خواهد کرد هیچ کس اطلاعی ندارد و نمی داند با گرما مهار خواهد شد یا نه و امکان دارد که در فصل پاییز با موج تازه ای از همراهی کرونا با آنفولانزا روبه رو شویم.

وی اظهار کرد: در حال حاضر، با شیوع و همه گیری ویروس کرونا که روز به روز فراگیرتر می شود از ملت و مردم فهیم تقاضا داریم که سعی کنند حتی الامکان در خانه بمانند، دستورات بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنند و جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.

امام جمعه اهل سنت روستای چاه محمدحاجی گله دار در مورد اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در اسلام گفت: بهداشت از نظر اسلام مورد تایید است، دین مقدس اسلام توصیه ها و سفارش های زیادی در مورد رعایت نکات بهداشتی به ویژه برای امروزه که این بیماری در همه جا فراگیر شده دارد.

فهرست