امام جمعه اهل سنت مینان سرباز:
راه و روش شهید جنگی زهی فراموش شدنی نیست
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: افکار و راه وروش شهید جنگی زهی هیچوقت فراموش شدنی نیست و همیشه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از زاهدنیوز، مولوی عنایت الله رسولی زاده با اشاره به سالگرد شهادت مولوی جنگی زهی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: مولوی جنگی زهی به دنبال هدایت جامعه و مردم دیار خودش به سمت راه روشن و ولایتمداری بود و دشمن نمی توانست این مجاهد عالم و کارهای ایشان را تحمل کند.

امام جمعه اهل سنت مینان سرباز افزود: افکار و راه وروش شهید جنگی زهی هیچوقت فراموش شدنی نیست چرا که راه آنها که همان ولایتمداری و حفظ وحدت بود، پس از شهادت ایشان همیشه ادامه داشته و خواهد داشت.

وی ادامه داد: شهید جنگی زهی نیت خالص و زندگی ساده ای داشت و همیشه در هر سخنرانی بنده با ایشان ارتباط نزدیکی داشتم و برخی تصور میکنند با شهادت این مولوی دیگر راه ایشان ادامه نخواهد داشت اما باید بدانند ما مولوی ها با تمام جوانان این دیار ادامه دهنده راه این شهید خواهیم بود.

رسولی زاده با اشاره به اینکه با شهادت مولوی جنگی زهی، وحدت در این منطقه بیشتر شد، افزود: خون شهدایی چون شهید شوشتری و جنگی زهی باعث شد تا همدلی و یکدلی مردم بیشتر شود چرا که این بزرگواران همیشه در راه حفظ وحدت تلاش میکردند و در همین راه هم به شهادت رسیده بودند.

وی درپایان با اشاره به توطئه های امریکایی ها در شهادت افرادی مانند شهید جنگی زهی گفت: پول های سعودی و سلاح امریکایی است که در منطقه به دنبال ناامنی بوده و همیشه افراد مخلصی چون سلیمانی ها و شوشتری ها و جنگی زهی ها را از ما گرفته ولی هوشیاری مردم ایران و رشادت های همین شهیدان همیشه دست این دشمنان را از خاک میهن کوتاه کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست