شناسه خبر: 138624

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=138624

آخوند حقیقی:
راه و مکتب حاج قاسم ادامه خواهد داشت
امام جمعه کرند شهرستان مراوه تپه گفت: راه و مکتب حاج قاسم سلیمانی بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند قربان حقیقی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سردار دل ها با راه و رسم جهادی و مقاومتی خود، نه تنها برای ایرانیان بلکه برای همه جهانیان الگو و اسوه بودند و خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه، همه دشمنان بدانند که راه و مکتب حاج قاسم بیش از پیش ادامه خواهد داشت، افزود: آمریکایی ها و همپیمانانش برای رسیدن به اهداف پلید خود در منطقه داعش را به وجود آوردند که با درایت و رهبری رهبر معظم انقلاب و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی، نقشه های شوم دشمنان یکی پس از دیگری نقش برآب شدند و داعش را در منطقه به خصوص در عراق و سوریه شکست دادند.
امام جمعه کرند شهرستان مراوه تپه در ادامه گفت: درایت و فرماندهی جهادی حاج قاسم سلیمانی در منطقه و شکست و نابودی داعش باعث شد تا آمریکایی ها به اهداف شوم خود نرسند و به فکر ترور حاج قاسم بیفتند.
آخوند حقیقی تصریح کرد: آمریکایی ها در میدان نبرد عاجز بودند و به صورت مخفیانه و نامردی و بر خلاف رعایت پروتکل های بین المللی حاج قاسم را در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رساندند که ملت بزرگ مسلمان و به خصوص مسلمانان کشورمان این عمل آمریکا و استکبار و دشمنان را نه فراموش می کنند و نه می بخشند.
وی گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، شهادت حاج قاسم زنده بودن انقلاب در کشورمان را به رخ همه دنیا کشید و آمریکایی ها و دشمنان بدانند که با خاک یکسان شدن پایگاه عین الاسد گوشه ای از انتقام ما بود و منتظر اقدامی سخت تر از ما باشند.

فهرست