شناسه خبر: 68575

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=68575

امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي:
رزمندگان کشور مورد تکریم قرار گیرند
مولوی سيد احمد عبداللهی گفت: باید رزمندگان دوران دفاع مقدس، مورد احترام جامعه باشند و جایگاه خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان در بین مردم حفظ شود، چون امنیت و آسایش ما نتیجه ایثار و فداکاری آنان است و برای ما عزت و سربلندی را به ارمغان آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرستان درمیان برگزار شد.

مولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی در این جلسه، دفاع مقدس را سند حقانیت کشور دانسته و گفت: حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یک امر بسیار مهم در انقلاب اسلامی است.

ایشان افزود: دفاع مقدس هم سند افتخار نظام اسلامی است و هم سند حقانیت ما در جنگ نابرابر بود، به خاطر این که ما توانستیم متجاوز را از میهن بیرون کنیم و حتی یک وجب خاک ایران در اختیار دشمن متجاوز باقی نماند.

امام جمعه اسدیه در ادامه بیان داشت: این باید در اذهان آیندگان و نسل های بعدی به عنوان یک سند افتخار باقی بماند، اگرچه ما در دوران دفاع، مرارت ها و ناگواری های زیادی را متحمل شدیم، شهید دادیم و جانباز تقدیم کردیم و ویرانی زیاد در شهرها به وجود آمد، اما افتخار شکست دادن دشمن متجاوز را در کارنامه داریم و این شری بود که خیری را در برداشت.

مولوی عبداللهی در پایان بر لزوم تکریم رزمندگان تاکید نموده، تصریح کرد: باید رزمندگان دوران دفاع مقدس، مورد احترام جامعه باشند و جایگاه خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان در بین مردم حفظ شود، چون امنیت و آسایش ما نتیجه ایثار و فداکاری آنان است و برای ما عزت و سربلندی را به ارمغان آوردند.

فهرست