شناسه خبر: 2340

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2340

امام جمعه موقت شهر موچش:
رعایت عدالت در قضاوت از دستورات اکید دین اسلام است

به گزارش دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا مرادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع این شهر ضمن تبریک ایام شعبانی به برکات ماه شعبان اشاره کرد و اظهار داشت: همه باید در این ماه سعی کنیم که در خدمت دین و قرآن باشیم.

وی اضافه کرد: پیغمبر(ص) این ماه را ماه خودش معرفی و صلوات دادن در این ماه ثواب زیادی خواهد داشت.

وی در ادامه به گستاخی اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا در معرفی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست گفت: رئیس جمهور آمریکا با بی‌شرمی سپاه پاسداران را تروریسم خواند و این ناشی از خفت و ترس آنان در برابر صلابت و اقتدار این نیروی ارزشی است.

به گفته امام جمعه موقت شهر موچش، سپاه پاسداران شب و روز از همه لحاظ به مردم خدمت می‌کند و اینکه آمریکا آن را تروریسم می‌خواند  نشان از بی‌عقلی سران آمریکاست و البته این یاوه‌گویی‌ها ذره‌ای از اقتدار سپاه نمی‌کاهد.

ماموستا مرادی ضمن محکوم کردن این اقدام گفت:‌سپاه پاسداران واقعا در اوایل انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس تمام قد جلو دشمن ایستاد و نگذاشت یک وجب از خاک کشورمان بدست دشمن بیفتد.

به گفته وی، سپاه پاسداران شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و حافظ جان، مال، ناموس و تمامیت ارضی کشور در برابر دشمنان است.

وی با تاکید بر بدست آوردن نان حلال برای خانواده به تاکیدات دین اسلام در این راستا اشاره کرد و گفت: پیامبر مکرم اسلام همواره برای به دست آوردن روزی حلال تاکید و آن را در ردیف جهاد قرار داده‌‌اند.

امام جمعه موقت شهر موچش اضافه کرد: رعایت عدالت در قضاوت از دیگر دستورات دین اسلام است که همواره بر آن تاکید شده و ما به عنوان پیروان این دین الهی باید در این راستا ثابت قدم باشیم.

وی با تاکید براینکه هر انسانی در هر جایگاه و مقامی است باید توجه به زیردستان را به عنوان یک اصل مهم مد نظر قرار دهد، گفت: در هر کسوت یا مقامی هستید باید به درستی و پاکی آن مسئولیت را ادا کنید و الا باید در روز قیامت جوابگو باشید

وی اضافه کرد: پست‌ها و مسئولیت‌ها امانت الهی است که باید با خدمت صادقانه به مردم از این امانت نگهداری کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست