شناسه خبر: 916

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=916

امام جمعه شهرحسین‌آباد:
رفع مشکلات اقتصادی در کشور نیازمند مدیریت جهادی است
امام جمعه شهرحسین‌آباد گفت: رفع مشکلات اقتصادی جامعه نیازمند مدیریت جهادی و استفاده از نیروهای جوان، دست‌پاک، خلاق و انقلابی در کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ماموستا عبداالسلام محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع شهر حسین‌آباد اظهار کرد:‌ خداوند متعال در آیه ۱۵۳ سوره بقره در باب مقام صبر در مقابل امتحان و ابتلا میفرماید« اى کسانى که ایمان آورده‌اید از شکیبایى و نماز یارى جویید؛ زیرا خدا با شکیبایان است».

وی خاطرنشان کرد: در حدیث چنین روایت شده که «تعجب می‌کنم از کار اهل ایمان، کار مومن همیشه خیر است، اگر بر مومن خیر و مسرت وارد شود شکر بجا می‌آورد و هرگاه بر اهل ایمان ضرر و امتحان وارد شود صبر و استقامت می‌کند و این خیر است.

ماموستا محمدی در بخش دیگری به وضعیت اقتصادی مردم گریزی زد و گفت: خداوند متعال مقوله تامین مایحتاج را بر امنیت مقدم داشته تا جایکه در قرآن می‌فرماید( الذی اطعمهم من جوع وآمنهم من خوف).

وی اضافه کرد: این موضع‌گیری میرساند که سرو سامان به اوضاع اقتصادی ومعیشتی مردم از تامین امنیت مهم‌تر است.

وی افزود: خوشبختانه ملت ایران اسلامی از لحاظ امنیت مشکلی ندارند، اما در حوزه اقتصاد زیبنده نظام و انقلاب نیست که با مدیریت ضعیف وعدم راهکار درست اقتصادی مردم در مشکلات، ‌فشار و ناراحتی باشند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده با مدریت جهادی و استفاده از نیروهای جوان انقلابی و دست پاک شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی و رفع مشکلات باشیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست