شناسه خبر: 1020

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1020

امام جمعه اهل سنت سیراف؛
رفع مشکلات اقتصادی در گرو توجه به رونق تولید داخلی است
شیخ حسین افروز: مسئولین تا جایی که می‌توانند به امورات مردم بیش از این و با تدبیر درست رسیدگی و توجه کنند، با رونق تولید و با نگاه به افزایش کیفیت و مرغوبیت تولیدات داخلی در خدمت مردم باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از بوشهر شیخ حسین افروز امام‌جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به نام‌گذاری امسال به سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: «رونق تولید »سالی است که رهبر فرزانه حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای نام‌گذاری کردند که امیدواریم و آرزو می‌کنیم در ذیل توجه مسئولین به این شعار امسال سالی پربرکت و سرشار از رونق و پیشرفت اقتصادی و تولیدات داخلی پررونق باشد.
وی رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را در توجه به تولید داخلی دانست و گفت: استقلال و خودکفایی در پرتو توجه به رونق تولید داخلی و تأمین همه نیازهای داخلی محقق می‌شود.
عضو شورای روحانیت اهل سنت سیراف با بیان اینکه باید نگاه ما فراتر از تأمین نیازهای داخلی باشد، افزود: ما می‌توانیم حتی برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه صادرات به دیگر کشورهای هم‌جوار و دنیا داشته باشیم. این‌زمانی تحقق می‌یابد که همه مسئولین و ملت گرامی ایران اسلامی دست‌به‌دست هم بدهند و در همه زمینه‌ها باهم گام بردارند.
وی متذکر شد: مسئولین تا جایی که می‌توانند به امورات مردم بیش از این و با تدبیر درست رسیدگی و توجه کنند، با رونق تولید و با نگاه به افزایش کیفیت و مرغوبیت تولیدات داخلی در خدمت مردم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست