شناسه خبر: 102206

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102206

امام جمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه خراسان شمالی:
رمز موفقیت کشور خودکفایی در همه زمینه هاست
آخوند محمد خادمی گفت: وظیفه ما پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اطاعت از اوامر ایشان است تا دشمنان نتوانند در میان مسلمانان رخنه ای ایجاد نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند محمد خادمی، امام جمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به توانمندی جوانان ما در عرصه های مختلف به ویژه در صنعت هسته ای خاطر نشان کرد: ملت ایران با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب توانسته است در عرصه های گوناگون به موفقیت های غیر قابل انکاری دست یابد.

وی افزود: جوانان ما توانستند با اتکاء به توانمندی های داخلی صنایع عظیمی همچون صنعت دفاعی، دارویی، هسته ای و … را به درجه ای از پیشرفت برسانند که هم اکنون جزء چندین کشور دارای این پیشرفت ها هستیم و این در سایه اتحاد و همدلی میان آحاد ملت شکل گرفته است.

آخوند خادمی اظهار داشت: ما مسلمانان با تکیه بر آیات قرآن کریم باید در همه زمینه ها آمادگی داشته باشیم چرا که در صورت عدم آمادگی لازم دشمنان اسلام و این کشور در صدد تصاحب  و استعمار ما خواهند بود  همان طور که در زمینه های مختلف شاهد سنگ اندازی آنان هستیم.

وی در پایان گفت: ما بایستی پیرو رهبری باشیم و پشتیبان ایشان باشیم؛ اکثر مسئولین و مردم در داشتن و پیشرفت این فناوری اتفاق نظر دارند و از آن حمایت می کنند.

فهرست