رمضان ماه رحمت و مغفرت و دوری انسان از آتش جهنم، ماه توبه و پیروزی و انقلاب درونی انسانها است
مولوی فضل اللهی اظهار داشت: یکی از اهداف خداوند از انسان در ماه مبارک رمضان خداترسی و تقوا پیشه کردن است که ان یاد بگیرد تقوای الهی را در همه ماه‌های زندگی‌اش رعایت بکند و مختص ماه رمضان نباشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی نصرت الله فضل اللهی امام جمعه اهل سنت شهر دلگان در مصاحبه با رابط خبری ما گفت: دین مبین اسلام پنج رکن دارد که یکی از آنها کلمه لا اله الا الله و محمد رسول الله، دومین آن نماز، سومین روزه، چهارمین زکات مال و پنجمین رفتن به حج است که اگر یکی از اینها در فرد مسلمان نباشد، مسلمانی آن کامل نیست.
وی‌ خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان فضائل زیادی دارد که روایات متعددی از نبی مکرم اسلام در این خصوص نقل شده است.
مولوی فضل اللهی افزود: در روایات حضرت رسول آمده است که ثواب عبادت در شب قدر به اندازه هزار ماه در شبهای دیگر است.
امام جمعه اهل سنت دلگان بیان کرد: رمضان ماه رحمت و مغفرت و دوری انسان از آتش جهنم، ماه توبه و پیروزی و انقلاب درونی انسانها است.
وی اظهار داشت: یکی از اهداف خداوند از انسان در ماه مبارک رمضان خداترسی و تقوا پیشه کردن است که ان یاد بگیرد تقوای الهی را در همه ماه‌های زندگی‌اش رعایت بکند و مختص ماه رمضان نباشد.
مولوی نصرت الله گفت: در این ماه شیاطین سرکش در زنجیر هستند و دروازه های جنت بر روی امت رسول الله باز است، از این روزهای باقیمانده میتوانیم برای بهره گیری از جنت استفاده کنیم.

فهرست