شناسه خبر: 7100

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=7100

معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور:
رهبری واحد رمز موفقیت و سرافرازی انقلاب اسلامی بود
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور گفت: وحدت، حضور مردم و رهبری واحد رمز موفقیت و سرافرازی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل بود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، حجت الاسلام دیلم در مراسم سالگرد بزرگداشت ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزده خرداد در خواجه نفس گفت: در سال ۵۷ انقلابی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در منطقه اتفاق افتاد که هیچ تحلیل گر سیاسی و نظامی وقوع چنین انقلابی را پیش بینی نکرده بود.

وی با بیان اینکه، انقلاب اسلامی در همه حوزه ها منشا خدمات شایانی شد، افزود: دشمن از همان روز اول همه مقابله ها از جمله: کودتا، ترور، تحریم و جنگ را با انقلاب داشته است.

معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور با بیان اینکه وظیفه ما شناخت اندیشه های امام (ره) است، گفت: امام راحل در حوزه فردی اعتقاد داشت اگر ارتباط با خدا درست شود خداوند انسان را محبوب می کند.

وی گفت: حضرت امام خمینی (ره) در حوزه اجتماعی نیز تاکید بر الفت بین سیاست و دیانت داشت و می فرمود: اسلام فقط عبادت نیست، فقط تعلیم و تعلم عبادی نیست، بلکه اسلام سیاست است و اسلام از سیاست دور نیست و با این نظریه و تشکیل حکومت اسلامی، خط بطلانی بر نظریات ضد دینی قبل از انقلاب کشید.

حجت الاسلام دیلم علت موفقیت و سرافرازی انقلاب اسلامی را وحدت، حضور مردم و رهبری واحد عنوان کرد و گفت: تفاوتی که انقلاب اسلامی ایران با بقیه انقلاب ها مثل روسیه و فرانسه داشت بحث رهبری واحد بود که همه و همه امام راحل را قبول داشتند.

وی با بیان اینکه، امروز هم موفقیت، عزت و اقتداری که در همه عرصه های جهانی داریم، مرهون رهبری واحد مقام معظم رهبری هستیم، تصریح نمود: اما از آنجاییکه معمار این انقلاب امام راحل بود وظیفه ما این است که با اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) و همچنین دستاوردهای انقلاب آشنا شویم، چون رهبر معظم انقلاب فرمودند: به همه ملتها اعلام می کنم که تفکر خاتمه یافتن دوران حضرت امام خمینی (ره) نیرنگ استکباری است و امام راحل در میان ملت و جامعه خود حاضر است و دوران حضرت امام خمینی (ره) ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست