شناسه خبر: 139382

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=139382

امام جمعه بیجار
روحانیون پرچم بصیرت را در جامعه به اهتزاز درآورند
امام جمعه بیجار گفت: روحانیون و ایمه جمعه باید بصیر باشند و پرچم بصیرت را در جامعه اسلامی به اهتزاز درآورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت الاسلام علی مرادی امام جمعه بیجار ظهر امروز در همایش پرچمداران بصیرت ویژه ائمه جمعه استان کردستان که در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی برگزار شد،اظهار کرد: روحانیون و ایمه جمعه باید بصیر باشند و پرچم بصیرت را در جامعه اسلامی به اهتزاز درآورند.

وی با اشاره به اینکه مطالعه در تاریخ اسلام نشان داده است که بی بصیرتی عامل تضعیف اسلام بوده است تصریح کرد: نیم ساعت بی بصیرتی زحمات چندین ساله عالمان دین را هدر می دهد.

وی با اشاره به  اینکه شبکه های خارجی و رسانه های غربی در راستای ناامید کردن ملت ایران به نظام اسلامی تلاش می کنند تاکید کرد: خطیب جمعه موظفند در نماز جمعه در زمینه مسایل سیاسی سخنرانی و بصیرت افزایی کند و خدمات نظام را برای مردم بیان کند.

مرادی یادآور شد: اگر جامعه خداپیشه ، خداباور و با تقوا باشد در تاریکی‌ها و فتنه‌ها می‌تواند مسیر راه را تشخیص دهد.

وی با اشاره به زندگی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری اظهارکرد: مقام معظم رهبری در سایه تقوا و بصیرت توانسته در وضعیت بحرانی بین المللی پرچم بصیرت را به اهتزاز در آورد.

امام جمعه بیجار استاندار کردستان را فردی ولایتمدار و معتقد به نظام و از سرمایه های نظام دانست و گفت: موفقیت استاندار موفقیت دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به اینکه روحانیون کم درآمدترین قشر جامعه هستند خواستار عنایت ویژه استاندار به این قشر خدمتگذار در جامعه شد.

فهرست