شناسه خبر: 102082

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102082

امام جمعه اهل سنت بهمدی:
روزه یکی از راههای نزدیک شدن انسان به خداوند است
امام جمعه اهل سنت بهمدی اظهار کرد:یکی از راهکارهای که خداوند برای ارتقاء روح انسان که آن را به جایگاه شریف و بلند می رساند روزه است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان؛مولوی گرگیچ ،امام جمعه اهل سنت بهمدی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت:خداوند برای ارتقاء معنویت بشریت و انسانیت راهکارهای زیادی را در مقابل قرار داده و پیشنهاد داده است افرادی که می خواهند این تن خاکی خود را به جایگاه بلند معنویت برساند باید از این دستور عمل ها پیروی کند.

وی در ادامه سخنان بیان کرد: یکی از راهکارهای که خداوند برای ارتقاء روح انسان که آن را به جایگاه شریف و بلند می رساند روزه است .

گرگیچ عنوان کرد: روزه ای که در ماه بسیار عظیم به نوعی که عظمت این ماه قرآن عظیم و شان را در این ماه نازل شده است،با توجه به اینکه قرآن راهنمای بشر و هدایت انسانیت است و روزه هم از عبادت های است که آنقدر اجر و پاداش های عظیمی را دارد که یک تفحه خصوصی برای خود خداست .

امام جمعه اهل سنت  بهمدی خاطر نشان‌کرد:امیدوارم که خداوند توفیق عبادت و بندگی در این ماه برای همه ما عنایت کند و خودمان را به آن‌مقام والای معنوی برسانیم.

انتهای پیام/

فهرست