امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه:
روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است
مولوي عبدالكريم علي بايي گفت: روز قدس مظهر اتحاد و وحدت امت اسلامی و نماد انزجار مسلمانان از استکبار جهانی بالاخص رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، مولوی عبدالکریم علی بایی، امام جمعه اهل سنت مشهد ریزه با اعلام انزجار از جنایت روز افزون رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام داشت: روز قدس روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

در این بیانیه آمده است:

«سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجدالحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله»

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

صهیونیزم غاصب قریب به هفت دهه است که با ظلم و ستم بر مردم بی دفاع فلسطین می تازد و مساجد و خانه های آنها را ویران و مردان و زنان بی دفاع و کودکان شیرخوار را بمباران می کند .

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با درایت امام راحل به عنوان روز قدس نامگذاری شده برای به نمایش گذاشتن وحدت و اخوت امت اسلامی است.

این روز مظهر اتحاد و وحدت امت اسلامی و نماد انزجار مسلمانان از استکبار جهانی بالاخص رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است.

لذا اینجانب و ائمه مساجد شهر مشهدریزه ضمن حضور در راهپیمایی روزجهانی قدس و حمایت از مردم مجاهد و مظلوم فلسطین و اعلان برائت و انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، از مردم شریف شهر مشهدریزه و بخش میان ولایت برای حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس دعوت میکنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست