امام جمعه فراغی:
روز جهانی قدس روز همدردی و همبستگی امت اسلام با مردم مظلوم فلسطین
آخوند احمد قربانپور روز جهانی قدس را روز همدردی و همبستگی امت اسلام با مردم مظلوم فلسطین عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از گلستان، آخوند احمد قربانپور در گفت و گو با خبرنگار ما پیرامون اهمیت روز قدس گفت: روز قدس یک روز مهم و سرنوشت ساز برای جهان اسلام و بشریت است و در این روز مهم پایه های کاخ های پوشالی نظام های سلطه گر جهان به لرزه در می آید.
وی با بیان این که روز جهانی قدس روز اعلام انزجار از ظلم ظالمان است، تصریح کرد: روز جهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی است و روزی است که به توصیه حضرت امام خمینی(ره) برای دفاع از آرمان فلسطین، مردم بی دفاع و مظلوم این کشور و مبارزه با رژیم خونخوار صهیونیستی نامگذاری شد.
این روحانی اهل سنت تصریح نمود: روز قدس، میراث گرانبهای حضرت امام خمینی(ره) و یکی ازمسائل راهبردی دنیای اسلام است که به صورت جدی و محکم برای حمایت از فلسطین دنبال می شود.
آخوند احمد قربانپور با اشاره به جنایت ها و خیانت های صهیونیست ها در طول تاریخ بر علیه ملت مظلوم فلسطین، گفت: رژیم صهیونیستی همواره برای منطقه و جهان اسلام یک غده سرطانی بوده و روز قدس تأثیری به سزایی در مبارزه با این معضل داشته است.
وی تصریح کرد: قطعا ملت ایران همواره به عنوان الگوی جهان اسلام، در کنار مسلمانان جهان، در روز قدس پیام آزادگی و استکبار ستیزی به سرتاسر جهان صادر خواهند کرد.

فهرست