امام جمعه اهل سنت کنگان؛
روز جهانی قدس یادگار ماندگار بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
در آستانه روز جهانی قدس امام جمعه اهل سنت کنگان در پیامی گفت: بر همه مسلمین فرض است تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، اقتدار و اتحاد و انسجام خویش را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، با آرمان‌های امام راحلمان بیعتی دوباره کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، در آستانه روز جهانی قدس امام جمعه اهل سنت کنگان در پیامی گفت: بر همه مسلمین فرض است تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، اقتدار و اتحاد و انسجام خویش را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، با آرمان‌های امام راحلمان بیعتی دوباره کنیم.
متن پیام بدین شرح است:
بسمه‌تعالی
روز جهانی قدس یادگار ماندگار بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا ضمن اعلام انزجار از رژیم منحوس صهیونیستی و حامیانش، فریاد دادخواهی و خروش مسلمانان را بگوش غاصبان برساند.
امروزه بر همه مسلمین فرض است تا با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی و هم گام و هم‌صدا با یکدیگر، اقتدار و اتحاد و انسجام خویش را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، با آرمان‌های امام راحلمان بیعتی دوباره کنیم.
جامعه اهل سنت شهرستان کنگان با دعوت از اقشار مختلف مردم روزه‌دار و شریف شهرستان کنگان جهت حضور همه‌جانبه در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس دوشادوش مسئولین محترم نظام انتظار دارد، نمایشی جاودان از عزم و اراده مردمی را به معرض ظهور گذاشته و عهد و پیمان خود را با واژه‌های ایثار و مقاومت و عدالت‌خواهی محکم و فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین‌انداز کنند.

محمد جمالی
امام‌جمعه اهل سنت کنگان
و رئیس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست