کارشناس دینی:
روز قدس اهمیت و جایگاه ویژه ای در نزد امت اسلام دارد / امام راحل (ره) جهت همبستگی و اتحاد بین مسلمانان آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامگذاری کردند
آخوند داود بلکفه گفت: حضرت امام خمینی (ره) جهت همبستگی و اتحاد بین مسلمانان آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامگذاری کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از گلستان، آخوند داود بلکفه در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان پیرامون اهمیت روز قدس گفت: قدس شریف توسط صهیونیست جهانخوار غصب شده است و نیاز به حمایت برای باز پس گیری قدس شریف وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه، ملت مظلوم فلسطین دیر زمانی است که جهت حفظ و حراست و دست یابی به قدس شریف از جان و مال و خون خویش مایه گذاشته و خواهند گذاشت، افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) جهت همبستگی و اتحاد بین مسلمانان آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامگذاری کردند.
این روحانی اهل سنت غرب گلستان در ادامه سخنان خود اظهار نمود: امروز می بینیم که امت اسلام و در مناطق مختلف جغرافیایی لبیک گویان به ندای امام راحل (ره) و با ارشادات مقام معظم رهبری برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین به پا خواسته اند، تا بتوانند سرزمین وحی الهی را که مورد غصب و تعرض و ستم صهیونیسم جهانی و استکبار جنایتکار قرار گرفته است را از دست آنان نجات بدهند.
آخوند داود بلکفه خاطر نشان کرد: ملت انقلابی ایران عزیز همیشه بیدارند و از دفاع حریم حرمت قدس شریف از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
وی در خاتمه سخنان خود گفت: امیدواریم خداوند متعال برای همه ما توفیق عنایت کند تا دست به دست به هم داده با اتحاد، انسجام و همبستگی، قدس شریف را از دستان غاصبان و جنایتکاران نجات داده و سرزمین وحی الهی، قدس شریف را از دست ستمکارارن آزادی ببخشیم.

فهرست