شناسه خبر: 6506

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6506

امام جمعه اهل‌ سنت روستای بساتین از توابع شهرستان عسلویه؛
روز قدس تجلی عدالت‌خواهی و اتحاد دنیای اسلام است
شیخ عیسی احمدی امام جمعه اهل‌ سنت روستای بساتین با صدور بیانیه از هموطنان برای حضور گسترده در مراسم راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ عیسی احمدی امام جمعه اهل‌ سنت روستای بساتین با صدور بیانیه از هموطنان برای حضور گسترده در مراسم راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد.
متن بیانیه بدین شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت و پیروزی، عزت و سرافرازی، عدالت‌خواهی و اتحاد دنیای اسلام است. روزقدس، میراث ماندگار حضرت امام خمینی(ره)، روز فریاد رهائی قدس شریف و روز تبلور ندای بلند مظلومانی است که خانه و کاشانه خود را از دست داده‌اند.
در این روز جهان اسلام، روح آزادی‌خواهی و عدالت طلبی را به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرار می دهند.
بدینوسیله در روز جهانی قدس بار دیگر با تمسک به آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری همگام با دیگر اقشار جامعه، روز جمعه دهم خرداد ماه در کنار مردم خداجوی و روزه‌دار ایران اسلامی در راهپیمایی میلیونی این روز در سراسر کشور شرکت نموده و بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف اعلام می‌دارم.
عیسی احمدی
امام جمعه روستای بساتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست