شناسه خبر: 6263

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6263

امام جمعه اهل سنت سرباز:
روز قدس روز حمایت از مظلومیت فلسطین است
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: روز قدس روز حمایت از مظلومیت فلسطین است و باید دشمنان بدانند که جنایات اسرائیل بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی عنایت الله رسولی‌زاده در رابطه با راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت و گو با خبرنگار تسنیم، در سرباز اظهار داشت: انتخاب روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی یک انتخاب بجا در راستای مبارزه با استکبار جهانی و رژیم صهیونیست بوده است.

امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: جنایات اسرائیل بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل مردم مانند هرسال با مشت‌های گره خورده با حضور خود در راهپیمایی‌ روز جهانی قدس این جنایات را برای جهانیان افشا می‌کنند.

وی عنوان کرد: ملت همیشه در صحنه و انقلابی ایران همواره ثابت کرده اند که در کنار مظلومان جهان اسلام هستند و از ملت های آزاده حمایت می‌کنند اما برخی دولت های خودفروخته نه تنها از مردم بی‌گناه فلسطین حمایت نمی‌کنند بلکه با همکاری با اسرائیل، به کشتارها کمک می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه هدف روز جهانی قدس از بین بردن رژیم صهیونیستی است خاطرنشان کرد: روز قدس روز دفاع از اسلام و مظلومیت اسلام است که قطعا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اتحاد، انسجام، همدلی و همبستگی ملت ایران را به رخ جهانیان خواهد کشید.

وی ادامه داد: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس برای همه مردم ایران یک تکلیف است به همین دلیل از همه مردم دعوت می‌کنیم تا به میدان آیند و با مشت های گره کرده خود فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست