شناسه خبر: 6480

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6480

ماموستا غفوری:
 روز قدس سبب شکل‌گیری امت واحده اسلامی می‌شود
امام جمعه روانسر گفت: روز قدس سبب شکل‌گیری امت واحده اسلامی و روز انزجار و تنفر از رژیم غاصب اسرائیل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا ملا عبدالله غفوری در حاشیه راهپیمایی روز قدس با اشاره به اینکه این روز برای همبستگی و وحدت امت اسلامی است اظهار داشت: ملت مسلمان ایران جمعه آخر ماه مبارک رمضان در محکومیت اشغالگری قدس شریف که نمادی از مظلومیت و اسارت در دست یک دولت سراسر نامشروع، جعلی و غاصب است به خیابان‌ها آمدند.

امام جمعه روانسر با بیان ایتکه  قدس در حقیقت نماد اسلامیت قضیه فلسطین و مظهر مظلومیت سرزمینی است که همواره مورد طمع و آز استعمار در طول تاریخ بوده است، گفت: امروز مهم‌ترین مسئله مسلمانان قدس است زیرا قدس نشان وحدت جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه جهان اسلام امروز برائت خویش را از جنایات و تمامیت‌خواهی‌های بین‌المللی یک اقلیت محدود، فریاد می‌زند افزود: در روز قدس که یادگار امام راحل(ره) است، مردم ایران و همه آزادگان جهان عدالت‌خواهی مستضعفین برای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین را فریاد می‌زنند.

امام جمعه روانسر با بیان اینکه مسلمانان در این روز با سر دادن شعار و راهپیمایی، خواستار محو و نابودی اسرائیل، خنثی شدن توطئه‌های دشمنان هستند، گفت: بر مسلمانان واجب است که هر جایی ندای کمک‌خواهی مسلمانی را شنیدند به فریاد و کمک‌رسانی به آن مظلوم برخیزند.

غفوری با اشاره به اینکه مسلمانان باید از روز قدس درس وحدت و همبستگی خارج شدن از یوغ استکبار جهانی، بیداری اسلامی، افزایش اقتدار و عزت نفس یاد بگیرند، عنوان کرد: این راهپیمایی پرشور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و ستمگران جهانی است که در برابر ملت‌های مسلمانی که بیدارند ایستاده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست