امام جمعه پیشکمر فراغی:
روز قدس سمبل آزادی و عدالت خواهی در جهان است / تنها راه آزادی قدس، ‌بیداری و مقاومت است
آخوند محمد امین آدینه گفت: "روز قدس" روز اعتراض به فجایع و تجاوزات صهیونیست ها و سمبل آزادی و عدالت خواهی در میان مسلمانان و حتی غیر مسلمانانی است که با هدف دفاع از مظلوم و ملت فلسطین به پا خواسته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از گلستان، آخوند محمد امین آدینه در گفت و گو با خبرنگار ما پیرامون اهمیت روز قدس گفت:روز قدس فرصتی برای وحدت و همبستگی امت اسلامی به منظور محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی است.
وی با بیان این که امام راحل (ره) با نامگذاری روز قدس آرمان خود و انقلاب را نسبت به همه مظلومان عالم به خصوص مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند، افزود: بر همه مسلمانان جهان فرض است که این روز با عظمت را گرامی بدارند و بر ضرورت همبستگی کامل به منظور نابودی کامل صهیونیست ها تأکید کنند.
این روحانی اهل سنت شرق گلستان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه، امام راحل (ره) فرمودند، اسرائیل یک غده سرطانی است و باید از صفحه روزگار محو شود، افزود: بنابراین چنانچه بخواهیم جهان اسلام سالم باشد، رژیم صهیونیستی باید از صفحه روزگار محو بشود.
آخوند محمد امین آدینه با بیان اینکه، تنها راه آزادی قدس، ‌بیداری و مقاومت است، اظهار نمود: باید اعتراض و انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی نسبت به ظلم و ستمی که بر مردم مظلوم فلسطین روا می دارند، اعلام کنیم، تا صهیونیستها بدانند امت اسلامی در جهت حمایت و همراهی از مردم فلسطین و قدس شریف، ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد وتا آخرین نفس خواهند ایستاد.

فهرست