عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
روز قدس نماد وحدت و نقطه‌ی عزت و کرامت جهان اسلام است
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با توجه به فرارسیدن آخرین جمعه ماه رمضان، روز جهانی قدس و خیزش مسلمانان، در پیامی از آحاد مردم همیشه درصحنه دعوت کرد تا با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با توجه به فرارسیدن آخرین جمعه ماه رمضان، روز جهانی قدس و خیزش مسلمانان، در پیامی از آحاد مردم همیشه درصحنه دعوت کرد تا با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.
متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی: «یاایها الذین ءامنوا ان تنصروا الله ینصرکم ویثبت اقدامکم»

روز قدس روز اسلام وروز حکومت اسلامی است. (امام خمینی رحمه‌الله)

تنها راه ریشه‌کن کردن غده‌ی سرطانی خطرناک، مقاومت و مبارزه است. (امام خامنه‌ای حفظه‌الله)

روز قدس نماد وحدت جهان اسلام و نقطه‌ی عزت و کرامت آن است؛ روز قدس روزی است که باید به همه‌ی ابرقدرت‌ها و آمریکای جنایت‌کار و صهیونیست غاصب هشدار داد که دست از اذیت و آزار مستضعفین بردارند.
روز قدس، روزی است برای نشان دادن وحدت تمام مسلمین در برابر ابرقدرت‌های جهانی که مخالف اسلام و ارزش‌های دینی هستند. روز قدس آغازی‌ برای ترقی حکومت‌های اسلامی و از میان برداشته شدن عاملین تفرقه میان مسلمین است.
روز قدس بیان‌گر این است که دین اسلام دین الهی است و حاکمیت در زمین را باید بر عهده بگیرد و در همه‌ی اقطار عالم پیشروی کند و به‌یقین باید بدانیم گرامیداشت این روز بزرگ بر امت اسلام ضروری و واجب است.
رژیم غاصب با حمایت آمریکای جنایت‌کار در تلاش است جهت ایجاد اختلاف روز جهانی قدس را کم‌رنگ نماید.
صهیونیست غاصب باید بداند که مسلمانان جهان و به‌ویژه مردم شریف و انقلابی ایران از حقوق به‌حق مردم و ملت فلسطین حمایت کرده و اعمال زشت و شوم ضد انسانیت و بشریت غده‌ی سرطانی اسرائیل را محکوم می‌کند.
امسال اهمیت روز قدس بیشتر از سال‌های گذشته است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مظلوم فلسطین بشتابند و همه‌ی ملت شریف ایران به‌ویژه مردم همیشه درصحنه‌ی استان بوشهر اعم از شیعه و اهل سنت با تبعیت از آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام رحمِ الله و با پیروی از رهبر معظم انقلاب حفظه‌الله در روز جمعه همگام با مردم خداجوی و روزه‌دار در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره‌کرده تنفر و انزجار خود را اعلام می‌نماییم واژ آحاد مردم همیشه درصحنه دعوت می‌نماییم با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیندازند و این حضور موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان مخلص برادران مسلمان فلسطینی باشند.

خلیل افرا
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل سنت کشور
و رئیس هیئت افتاء اهل سنت استان بوشهر و امام‌جمعه موقت اهل سنت شهر کنگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست