شناسه خبر: 6226

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=6226

دعوت علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان برای حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس
روز قدس نماد وحدت و همبستگی مسلمین
در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان با صدور بیانیه ای از همه اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس نماد وحدت و همبستگی مسلمین و انسانهای آزاده جهان برای مبارزه با ظلم و ستم و بی عدالتی و خشونت رژیم صهیونیستی و تفکرات ضد بشری و نیز حمایت از آرمانهای مردم مسلمان و ستمدیده فلسطین بوده است که سالیان متمادی است در اوج بی تفاوتی مجامع جهانی منادی حقوق بشر از طرف رژیم غاصب اسرائیل مورد تجاوز و آماج جنایات قرار گرفته است.

امروز جمهوری اسلامی ایران با هدایت رهبری فرزانه و شجاع و ملتی غیور و در صحنه و با اقتدار کامل، پرچمدار مقاومت در منطقه و الگوی شایسته ای برای آزادیخواهان و حق‌طلبان جهان است.

در ادامه این بیانیه آمده است:

اکنون که گفتمان بیداری اسلامی به عنوان، ثمره شیرین اسلام انقلابی در اندیشه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حفظه‌الله، چالش‌های مهمی فراروی جهان سرمایه‌سالار و مادی‌گرا قرار داده و اقیانوس ایثار و اخلاص را در پهنه حیات جامعه بشری ایجاد و دل‌های آزادی‌خواهان را تا رسیدن به ساحل نجات همراهی خواهد کرد، دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین به بدل‌سازی اسلام اصیل، روی آورده و با پشتیبانی از خیانت‌کاران به اسلام و مسلمین، پنجه در چهره اصیل اسلامی افکنده و با رفتار نابخردانه و متحجرانه، فضای جوامع اسلامی را غبارآلود نموده است.

امسال امت اسلامی و آزادگان جهان و در شرایطی به استقبال”روز جهانی قدس” می‌روند که چنگال دژخیمان غاصب صهیونیستی همچنان به خون مظلومان بی دفاع آغشته است و آمریکای جنایتکار نیز با توطئه انتقال سفارت خود به قدس شریف، مرکب این جنایات را پررنگ تر نموده و طرح ننگین معامله قرن را با کمک ایادی مسلمان نما به اجرا گذاشته است.

بدون شک شرکت در راهپیمایی روز قدس بیانگر تعهد و مسولیت انسانی و اسلامی مردم نسبت به حق خواهی و عدالت طلبی انسانهای آزاده و محکومیت جریان های باطل و جنایتکار می باشد.

به یاری خداوند متعال اهل سنت استان گلستان همگام با سایر اقشار مختلف ایران اسلامی بار دیگر با حضور شکوهمندانه خود در حمایت از مظلومان جهان روز قدس را گرامی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست