امام جمعه اهل سنت سیراف؛
روز هفتم تیر از فاجعه‌آمیزترین رخدادهای بعد از انقلاب است
شیخ حسین افروز با اشاره به سوءقصد مقام معظم رهبری در ابتدای انقلاب، گفت: خداوند مقام معظم رهبری را برای امروز برای ملت ایران ذخیره کرد و این اراده و خواست خداوند بود که این سوء قصد به نتبجه نرسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ضمن گرامی‌داشت هفته قوه قضائیه، هفتم تیر را یکی از فاجعه‌آمیزترین رخدادهای بعد از انقلاب دانست و گفت: هر ساله از یکم تا هفتم تیر ماه و در ایام سالگرد شهادت معمار دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است، ملت ایران اسلامی این روز را گرامی می‌دارند.
وی گفت: یاران صدیق امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی با انفجار بمب در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.
وی در ادامه با بیان اینکه ششم تیر همان سال رهبر معظم انقلاب در مسجد ابوذر مورد سوءقصد قرار گرفت، اضافه کرد: خداوند مقام معظم رهبری را برای امروز برای ملت ایران ذخیره کرد و این اراده و خواست خدا بود که این سوءقصد به نتیجه نرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست