شناسه خبر: 798

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=798

امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
رونق تولید ایرانی در کشور نیازمند ‌عزم ملی است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: رونق تولید در کشور نیازمند یک عزم ملی است و اولویت این است تمام دولتمردان در راس همه امور به فرمایشات رهبری در این زمینه توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از  خبرگزاری تسنیم، مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در میرجاوه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با توجه به نیاز کشور سال جدید را به عنوانی خاص مزین کردند در واقع  نامگذاری سال‌های اخیر برگرفته از بحث اقتصاد مقاومتی هستند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: رونق تولید ایرانی در کشور نیازمند یک عزم ملی است و مسئولین و مردم باید در کنار یکدیگر برای دستیابی به رونق تولید تلاش کنند.

وی افزود: ایران اسلامی سرشار از  نعمات خدادادی است از این رو با توجه به تمام ظرفیت‌هایی که در کشور دیده می‌شود شعار سال از سوی رهبری رونق تولید نام‌گذاری شده تا از این ظرفیت‌ها جهت برون رفت از مشکلات اقتصادی بهره بهینه برده شود.

مولوی ریگیان‌پور خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر باید همه آحاد مردم انقلابی پای کار بیایند و با یک عزم و اراده ملی کشور را از تحریم‌ها دور کنند.

این عالم اهل سنت گفت: با توجه به سرمایه‌هایی که دولت در اختیار دارد  به ویژه نیروی انسانی متخصص، اگر به فرموده‌های رهبر معظم انقلاب گوش فرا دهند قطعا تحریم‌ها را بسیار راحت دور خواهیم زد.

وی با اشاره به اینکه رونق تولید در کشور خودکفایی در هر اموری را به دنبال خواهد داشت، عنوان کرد: با فعال کردن بسیاری از کارخانه‌هایی که در گذشته به دلیل تحریم‌های دشمنان تعطیل شده‌اند، می‌توانیم سرمایه‌ها و استعدادهایی که از بین رفته را احیا کنیم.

 

فهرست