مولوی درتکیده:
رونق تولید به دشمنان ملت ایران ضربه سنگینی وارد می‌کند
عالم اهل سنت چابهار گفت: با رونق تولیدات داخلی در کشور قطعاً ضربات سنگینی به دشمنان ایران اسلامی وارد می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی محمد درتکیده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در چابهار اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هر سال را با توجه به نیازی که در کشور احساس می‌شود به شعاری مزین می‌کند که این شعارها همواره مهمترین راهبردهای کشور در برون رفت از مشکلات بوده است.

این عالم اهل سنت چابهار ادامه داد: امسال با توجه به اینکه کشور از جانب دشمنان نظام و در راس آن آمریکا تحت تحریم‌های شدید قرار دارد می‌طلبید که تولید داخلی در کشور رونق پیدا کند.

وی افزود: تمامی مسئولین و نمایندگان مجلس باید به شعار سال که از طرف رهبر معظم انقلاب انتخاب شده توجه تمام عیار داشته باشند چون با رونق تولید داخلی می‌توانیم ضربات محکمی  به دشمن وارد کنیم.

مولوی درتکیده عنوان کرد: تحقق هر عملی نیاز به اتحاد بین مردم و مسئولین دارد که در رابطه با شعار سال نیز همه باید همت کنند تا با حمایت از کارآفرینان، کارگاه‌ها و کارخانجات تولید در کشور رونق پیدا کند.

این عالم اهل سنت ادامه داد: رونق تولید داخلی در کشور قطعا منجر به ایجاد اشتغال زیادی خواهد شد و بسیاری از سرپرستان خانواده‌هایی که به دلیل تحریم‌ها در شهرهای اقتصادی بیکار شده‌اند دوباره سر کار بر خواهند گشت.

وی اظهار داشت: با توجه به گرانی حاکم بر جامعه بیکاری فشار زیادی به خانواده‌ها وارد کرده به همین دلیل می‌توان گفت فعال شدن کارخانه‌ها به اقتصاد مردم کمک بسزایی خواهد کرد.

 

فهرست