شناسه خبر: 834

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=834

امام جمعه اهل سنت تالش :
رونق تولید فشارهای اقتصادی را بی اثر خواهد کرد
حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان گفت : رونق تولید فشارهای اقتصادی را بی اثر خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ؛ حجت الاسلام حسین خانی پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان گفت : رونق تولید فشارهای اقتصادی را بی اثر خواهد کرد .

وی با اشاره به تحریم و فشارهای اقتصادی دشمنان ، اهمیت دادن به تولیدات داخلی را تنها راه حل مقابله با تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه عنوان کرد و افزود : همانطور که رهبر معظم انقلاب امسال را با نام رونق تولید نامگذاری کردند باید همه مسئولان و اقشار مختلف مردم تمرکز خود را بر روی تولیدات داخلی بگذارند تا جواب تحریم و فشار اقتصادی را با تحریم کالای خارجی بدهیم و با حمایت از کالای ملی به تولید داخلی رونق ببخشیم .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه تالش اظهار داشت : به تدبیر مقام معظم رهبری رونق تولید در سال پیش رو یکی از ضروریات ملت سرافراز ایران برای مقابله با فشارهای اقتصادی است و اگر با وحدت و همدلی در راه تحقق این هدف مهم امسال قدم برداریم یقیناً به توفیق خواهیم دست یافت .

وی با تاکید بر اینکه رونق تولید فشار های اقتصادی را بی اثر خواهد کرد ، خاطرنشان کرد : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید در زمینه اقتصادی همانند عرصه نظامی عمل شود ، به گونه ای که قدرت بازدارندگی داشته باشد و دشمن اگر در عرصه ای متحمل شکست شود دیگر قدرت فشار در زمینه دیگر را نداشته باشد .

حجت الاسلام حسین خانی پور ابراز امیدواری کرد : به فضل الهی و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری ان شاالله امسال سال گشایش و سال پیشرفت و توسعه برای ملت سرافراز ایران خواهد بود .

وی با بیان اینکه مسئولین در قبال تحقق شعار سال یعنی رونق تولید مسئولیت مهمی را بر عهده دارند ، خاطرنشان کرد : مسئولین باید سرمایه های کشور را برای رونق تولیدات داخلی هزینه کنند و از واردات کالاهایی که در کشور تولید می شود جلوگیری نمایند و با حمایت و نظارت بر تولیدات داخلی ، کشور را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهند .

امام جمعه اهل سنت تالش افزود : مردم نیز برای تحقق شعار سال مسئولیت بزرگی دارند و آن اینکه باید تا جایی که کالای داخلی وجود دارد از آن استفاده نمایند و با آگاهی از جنگ اقتصادی و توطئه های دشمن ، نسبت به کالای ایرانی تعصب و غیرت نشان دهند ، تا دشمنان بدانند که ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی هرگز در مقابل آنان کوتاه نمی آید و تا پای جان برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی می کند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث سیل در برخی از استان های کشور در چند روز اخیر ، جان باختن شماری از هموطنان در این حوادث را تسلیت گفت و برای آنان از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه درخواست نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست