نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری:
رونق تولید کلید واژه رهبری برای مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن است
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: دشمن اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده است و تنها راه مقابله با این توطئه رونق تولید در عرصه های مختلف می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ مولوی نذیر احمد سلامی نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک سال جدید به آحاد ملت شریف ایران ابراز داشت: رهبری معظم امسال را به رونق تولید نامگذاری نمودند که محتوای آن از خود عنوان مشخص است.
وی افزود: دشمن اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده است و تنها راه مقابله با این توطئه رونق تولید در عرصه های مختلف می باشد.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: یکی از دغدغه های همیشگی مقام معظم رهبری معیشت و رفاه مردم می باشد که در سال های اخیر در شعار انتخابی ایشان برای سال نمود و بروز پیدا کرده است.
مولوی سلامی منظور مقام معظم رهبری را از نامگذاری سال ۹۸ به رونق تولید مقابله با دشمن و ترفندهای آن در عرصه های اقتصادی توصیف نمود و گفت: رهبری معظم برای مقابله با سیاست های پلید اقتصادی دشمنان بر علیه ملت بزرگ ایران این سال را به رونق تولید نام نهادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست